latviski по-русски
  Sākumlapa Video Jaunumi Mājas Kotedži Garāžas Zeme Akcija! Kredīti Tehnoloģija Par mums Sadarbība Kontakti  
 
Māju katalogs
Kotedžu katalogs
 
 
Tehnoloģija

"KASTELLI" mājās tiek uzbūvētas no koka elementiem, kuri ir rūpnieciski pagatavoti precīzi atbilstoši celtniecības rasējumiem (PRE-CUT metode).

Visas "KASTELLI" kompānijas karkasu māju konstrukcijas, mezgli un celtniecības elementi ir sertificēti. Katram karkasa elementam ir individuāls marķējums.

 

 
 

Bezšuvju celtniecības tehnoloģija, kas ir raksturīga "KASTELLI" mājām, nodrošina sekojošās priekšrocības:

1. AUGŠĒJO PĀRSEGUMU UN SIENU SAVIENOJUMI
Termoizolācijas sistēma, kura tiek izmantota karkasu mājās, praktiski novērš siltuma noplūdi caur sienu salaidumiem ar grīdu un griestiem. Sienu un jumta siltinājuma kārtas savienotas ar pārlaidumu, tādējādi, neļaujot izveidoties iespējamiem aukstuma tiltiņiem.

2. BEZŠUVJU TVAIKA IZOLĀCIJA
 "KASTELLI" mājas izveidotas ar lieliskiem tvaika izolācijas raksturojumiem. Tvaika izolācijas plēve "KASTELLI" mājās ir ar SFS sertifikātu un tā ir ierīkota sienās un griestos vienotā klājumā pa visu māju. Tas izslēdz valgmes iesūkšanās iespēju siltinājuma materiālā un tā siltumizolējošo īpašību pasliktināšanos.

3. VENTILĒJAMĀ FASĀDE
Atveres dabiskai ventilācijai sienās un jumtā nodrošina konstrukciju funkcionalitāti.

4. KRUSTENISKĀ ĀRSIENAS SILTINĀŠANA
Bezšuvju sienu konstrukcija, blīvs termoizolācijas savienojums ar karkasa statņiem un augstvērtīgu izolācijas materiālu izmantošana nodrošina teicamas "KASTELLI" māju siltumizolējošās īpašības  Pārdomāta konstrukcija nodrošina minimālas energoresursu izmaksas.

5. BLĪVA VĒJA AIZSARDZĪBA LĪDZ PAŠAI AUGŠAI
"KASTELLI" māju vējaizsardzību nodrošina cieta un izturīga, "elpojoša" plātne. Vējaizsardzības plātne tāpat nodrošina jumta izolācijas aizsardzību.

6. STARPSIENU SLIEŠANAS VEIDS
Karkass no daudzkārtaina finiera, kas nav pakļauts griezes deformācijām, tiek piesists pie ārsienas horizontālā latojuma līdz iekšējam sienu apšuvumam.  Pie tam, pat pēc ilgāka laika, nerodas spraugas salaidumu vietās, kas labi atsaucas uz mājas skaņu izolācijas īpašībām.

7. MITRO TELPU SIENAS
"KASTELLI" mājās mitrām telpām tiek izmantoti droši konstruktīvi risinājumi. Šajās telpās "KASTELLI" rekomendē mūrēt ķieģeļu sienas.

8. ROZEŠU UZSTĀDĪŠANA BEZ TVAIKA IZOLĀCIJAS PĀRRĀVUMIEM
Tvaika izolācijas plēve, kas ir pareizi uzstādīta starp siltumizolācijas kārtām, saglabā savu nepārtrauktību pat rozešu montāžas vietās.

9. STIPRINĀŠANAS BALSTI KARNĪZĒM UN KĀJLĪSTĒM
Horizontālā sienu latojuma vietas ir izprojektētas tādējādi, ka tās vienlaikus ir balsti griestu karnīžu un kājlīstu stiprinājumam.

10. SIENU UN GRIESTU SAVIENOJUMS
Sienu un griestu termoizolācijas montāža ar pārlaidumu novērš aukstuma tiltiņu veidošanos.

 
Jaunumi
24.02.2014 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
11.11.2013 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
 
Kontakti
Adrese:
Lāčplēša iela 112 - 55 (1.stāvs) , Rīga, LV-1003
Telefons:
+371 29506176
Fakss:
E-mail:
info@kastelli.lv