latviski по-русски
  Sākumlapa Video Jaunumi Mājas Kotedži Garāžas Zeme Akcija! Kredīti Tehnoloģija Par mums Sadarbība Kontakti  
 
Māju katalogs
Kotedžu katalogs
 
 
Tehnoloģija > Montāžas stadijas

KASTELLI   ĀTRI UN DROŠI MONTĀŽAS DARBI.
Ar KASTELLI sistēmas palīdzību māja tiek uzbūvēta ļoti ātri.  
Pateicoties iepriekš pagatavotajiem koka elementiem un nepieciešamo materiālu precīzam aprēķinam, mājas montāža notiek kvalitatīvi un īsos termiņos, pie tam izvairoties no liekām izmaksām.
Pēc celtnieku domām, KASTELLI mājās ir pašas labākās pēc kvalitātes rādītājiem (RTS SV 02/03).
Montāžas stadija: 

 
1.Aizsardzība no lietus


Pateicoties iepriekš pagatavotajiem koka elementiem un nepieciešamo materiālu precīzam aprēķinam, mājas montāža notiek kvalitatīvi un īsos termiņos, pie tam izvairoties no liekām izmaksām.

KASTELLI speciālisti izpilda mājas celtniecības pašu atbildīgāko daļu   ātri uzstāda Jūsu mājas karkasu, precīzi ievērojot visus uzmērījumus.  

Tiek samontēti visi sienu un jumta karkasi, kā arī koka nesošās konstrukcijas, tai skaitā kolonnas un sijas (tāpat verandas un nojumes). Nesošo starpsienu un starpstāvu pārsegumu karkasa montāža tāpat ir iekļauta šajā montāžas stadijā. Tāpat tiek uzstādīti jumta karkasi, tai skaitā iespējamās karnīzes.
Tiek noklāts jumta pamatnes segums ar vēja latām un kārtīm. Šajā stadijā tāpat tiek samontēti arī logi. 

 
2.Aizsardzība no laika apstākļu iedarbības
 

Ja laiks ir maz, un Jūs gribat, lai Jūsu māja būtu ātri gatava un aizsargāta pret laika apstākļu iedarbību, tad izvēlaties montāžas stadiju «Aizsardzība no laika apstākļu iedarbības». Šajā variantā blakus sagatavošanas stadijai jau ir paveikti arī mājas apšuvuma darbi. Šajā stadijā notiek frontālo dēļu montāža, vertikālās izolācijas un vēja aizsargājošo paneļu montāža. 

Pēc šīs stadijas jau ir viegli turpināt darbu! 

 
3.Jumta seguma uzklāšana
 

Šajā etapā tiek uzklāts jumta segums, kā arī notiek mansarda logu montāža, ieskaitot loga notekas. 

 
4.Siltināšana
 

Izvēloties šo montāžas stadiju, Jūsu mājai ātri tiks pieslēgta apkure un Jūs jau varēsiet strādāt ērtos apstākļos. Jūsu darbavieta un instrumenti tiks droši pasargāti aiz slēgtām durvīm. Šajā etapā jau tiek uzstādītas nama ārdurvis (netiek uzstādītas sienu mūrētajās daļās).  

Tāpat šajā stadijā ir iekļauti sekojoši montāžas un apdares darbi: ārdurvju un logu noblīvēšana, ārsienu izolācijas plēves uzklāšana, ārsienas sienas iekšējas daļas apsišana ar horizontālajiem apmetuma skaliņiem, mitro telpu siltināšana un apsišana ar horizontālajiem apmetuma skaliņiem, izolāciju plēves uzklāšana, un augšējo pārsegumu siltumizolācijas plātņu noklāšana, kāpnes derīgajās bēniņu telpās, kā arī apmetuma skaliņu uzsišana piekarināmajiem griestiem. 

 
5.Mājas apšūšana
 

Mājas apšūšanas stadija   tā ir tāda celtnieka pareiza izvēle, kurš grib maksimāli ātri saņemt gatavu māju. Papildus iepriekšējās stadijas darbiem šeit tiek izpildīta apšūšana ar koku, kura ietver sevī vēja latu uzstādīšanu, apšuvuma skalu uzsišanu, apšuvumu ar vertikālajiem un horizontālajiem dēļiem, kā arī iespējamu atdalošo latiņu uzstādīšanu.

Skaistā mājā, kura jau vienu reizi ir nokrāsota, Jūs varat koncentrēties iekšējo telpu apdares darbiem

 
Jaunumi
24.02.2014 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
11.11.2013 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
 
Kontakti
Adrese:
Lāčplēša iela 112 - 55 (1.stāvs) , Rīga, LV-1003
Telefons:
+371 29506176
Fakss:
E-mail:
info@kastelli.lv