latviski по-русски
  Sākumlapa Video Jaunumi Mājas Kotedži Garāžas Zeme Akcija! Kredīti Tehnoloģija Par mums Sadarbība Kontakti  
Māju katalogs
Kotedžu katalogs
 
 
Mājas > Herraskartano > Augšstāva varianti
Mansardes varianti
Augšstāvs 1
Herraskartano modeļiem 1 - 5
 
 

Bērniem šai mājā būs savas atsevišķas istabas! Augšstāvā izvietotas 4 lielas guļamistabas, kurās katrs var mierīgi nodarboties ar savām lietām. Katrā istabā ir divi logi, kas dod lielu daudzumu dabiskās gaismas. Caur halli var nonākt plašā vannas istabā, kura ir paredzēta kopējai izmantošanai.

 
Augšstāvs 2
Herraskartano modeļiem 1 - 5
 
 

Daudz vietas , piemeram spēlēm  . Izņemot  divas guļamistabas  ir vieta spēlēm , hobijam  un visas ģimenes kopējas laikapavadišnai  Griestu augstums pie sienas 160 cm .

 
Augšstāvs 3
Herraskartano modeļiem 1 - 5
 
 

Uzmanību: modelim 2 ir paredzēti divi ārējie balkoni. Še ir vieta nodarbībām! Divas lielas guļamistabas un no otrās istabas ir izeja telpā dažādām nodarbēm un daiļradei. Šeit Jums ir nodrošināti mierīgi apstākļi nodarbībām. Istabā, kas ir novietota citā mājas galā, ir franču balkons, kur ērti var izkārt gultas veļu izvēdināšanai.

 
Augšstāvs 4
Herraskartano modeļiem 1 - 5
 
 

Uzmanību: modelim 2 ir paredzēti divi ārējie balkoni. Liela telpa kopīgai laika pavadīšanai! Divas guļamistabas, no otrās ir izeja plašā telpā, kas ir paredzēta daudzfunkcionālai izmantošanai un dažādiem mājsaimniecības darbiem. Franču balkons rada komfortabluma izjūtu un ļauj vēdināt augšstāvu.

 
Augšstāvs 5
Herraskartano modeļiem 1 - 5
 
 

Uzmanību: modelim 2 ir paredzēti divi ārēji balkoni. Ir telpa darbam! Trīs lielas guļamistabas un darba kabinets. Halle ar dubultveramām durvīm nodalīta no lielās istabas un blakus esošā kabineta, kuru var izmantot dažādi. Mājas galā – franču balkons.

 
Augšstāvs 6
Herraskartano modeļim 6
 
 

Mājas galā ir brīnišķīga guļamistaba! Šis augšstāvs ir projektēts Herraskartano sērijas mājas modelim Nr.6. Lielisks erkeris viesistaba pārvērš parastu gala istabu greznā telpā.

 
Jaunumi
24.02.2014 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
11.11.2013 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
 
Kontakti
Adrese:
Lāčplēša iela 112 - 55 (1.stāvs) , Rīga, LV-1003
Telefons:
+371 29506176
Fakss:
E-mail:
info@kastelli.lv