latviski по-русски
  Sākumlapa Video Jaunumi Mājas Kotedži Garāžas Zeme Akcija! Kredīti Tehnoloģija Par mums Sadarbība Kontakti  
Māju katalogs
Kotedžu katalogs
 
 
Sadarbība

Sadarbības piedāvājums

Pievienojieties mūsu panākumiem - kļūstiet par "KASTELLI"  māju dīleri un pelniet vairāk !

Uzaicinām sadarboties celtniecības kompānijas, māklerus un organizācijas, kas nodarbojas nekustamo īpašumu sfērā. Tā ir iespēja paplašināt jūsu biznesu, nodarbojoties ar "KASTELLI"  māju celtniecību un pārdošanu.

Nodrošinām: 
 Vairāk kā 200 atšķirīgi māju projekti. Kā ekskluzīvais "KASTELLI"  pārstāvis, piedāvājam vairāk kā 200 māju projektus. Projekti ir izstrādāti speciāli Eiropas patērētājam, balstoties uz tirgus pētījumiem un klientu vēlmēm. Pastāvīgi piedāvājam dažus projektu veidus par pievilcīgām akciju cenām.

• Māju konstrukcijas, kas izgatavotas rūpnieciskā veidā. "KASTELLI" mājas tiek uzbūvētas no elementiem, kas ir rūpnieciski pagatavoti precīzi atbilstoši celtniecības rasējumiem (PRE-CUT metode). Visu "KASTELLI" kompānijas māju konstrukcijas, mezgli un celtniecības elementi ir sertificēti. Katram mājas elementam ir individuāls marķējums. Pateicoties optimāliem kontrolētiem nosacījumiem, ir sasniegta augsta kvalitāte un liels ekspluatācijas termiņš, reizē ar to ir sasniegtas arī konkurētspējīgas cenas. 

• Celtniecības pakalpojumi. Mājas celtniecību paveicam apmēram 3 līdz 5 mēnešos, atkarībā no pasūtīto būvdarbu apjoma. Pateicoties pieredzei un mūsdienu tehnoloģijām, garantējam termiņu ievērošanu un kvalitātes kontroli. Būvdarbus varam veikt visā Latvijas teritorijā. 

• Reklāmas materiāli un informatīvie bukleti. Papildus māju projektiem ir sagatavoti reklāmas materiāli, vizualizācijas un fotogrāfijas, dizaina un aprīkojuma paraugi. Apmeklētājiem ir pieejamas demonstrāciju mājas Baltezerā un Jūrmalā. 

Papildinformācija pa tālruni 22323030

 
Jaunumi
24.02.2014 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
11.11.2013 Koka mājas, koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, karkasa paneļu mājas, koka karkasa māja cena.
sīkāk »
 
Kontakti
Adrese:
Lāčplēša iela 112 - 55 (1.stāvs) , Rīga, LV-1003
Telefons:
+371 29506176
Fakss:
E-mail:
info@kastelli.lv